Ласкаво просимо на мій сайт!

Автор сайту: Володимир Демченко

ЖИВІ ЕМОЦІЇ В ВЕСІЛЬНОМУ ВІДЕО!!!

Ви хочете переконатися в тому, що весільне відео захочеться переглядати не один раз після весілля і йому зовсім нема чого збирати пил на полці? Тому таке відео повинно бути вражаючим, романтичним, захоплюючим, цікавим та якісним. До того ж, воно стане одним з головних фільмів в вашому сімейному архіві. Творчий і професійний підхід - ось секрет моєї роботи. Давайте разом увічнимо самий важливий день для вас обох. Надіюсь, мій маленький документально-художній вклад стане великим і міцним початком вашого спільного майбутнього. ДО ЗУСТРІЧІ!

...Четвертий раз передивляюсь цей фільм і повинна вам сказати, що сьогодні актори грали як ніколи.

Ф. РАНЕВСКАЯ

 • Журнал "Свадьба года"

  Скласти своє враження про досвід, стиль та вміння професійного відеооператора можна передивившись декілька попередніх робіт відеооператора. Також багато хто не соромиться викладати свої роботи на своїх сайтах чи особистих сторінках в соціальних мережах Інтернету.

  Епізоди, які відбулися в день весілля неможливо повторити, тому і варто довіряти це професіоналам. Якщо ваший бюджет дозволяє вам звернутися до професійних відеооператорів, то постарайтесь на цьому не економити.

  На головну
 • Обладнання:

 • Відеокамера Panasonic AG-AC130 знімає AVCHD відео з роздільною здатністю 1920 x 1080 або 1280 x 720 пікселів. Завдяки тому, що кодек MPEG-4 AVC/H.264 дозволяє зменшити відеопотік, покращуючи при цьому якість записуваного відеоматеріалу в порівнянні з застарілими форматами на базі MPEG-2, відзняте відео виглядає більш чистим і якісним навіть при зйомці швидкорухаючихся об`єктів. Новий з широким кутом об`єктив (28мм в 35мм еквіваленті) 21х-кратний об`єктив, оснащений трьома кільцями (зум, фокус, діафрагма) для повного контролю знімального процесу дозволяє оператору обійтись без додаткових оптичних насадок.
 • Ручний стабілізатор VariZoom FlowPod.

  Дозволяє отримувати красиві, плавні зображення.

  - Унікальний багатоцільовий стабілізатор, який може бути заблокований для використання в якості телескопічного монопода або розблокований, щоб вільно плавати в вигляді стріли.

  - Для точного балансування системи використовуються шайби різної ваги. Вони знаходяться в нижній частині монопода.

 • Цифровий фотоапарат Nikon D600.

  Ця повнофункціональна цифрова дзеркальна фотокамера, оснащена професійними технологіями Nikon, забезпечує якість зображення, доступну лише у форматі FX. 24,3-мегапіксельний датчик формату FX фіксує кожну деталь із реалістичною різкістю, даючи змогу отримувати чудові знімки з насиченими кольорами та відео високої якості у форматі Full HD.

 • Фотоспалахи Nikon Speedlight SB-800, Yongnuo YN560-IV.
 • Диктофон-рекордер Zoom H1.

  Для зняття якісного звуку з природною глибиною та точним відображенням з пульта-мікшера музикантів і стереозапису звуку з мікрофонів, які знаходяться на панелі диктофону. Завдяки тому, що обидва мікрофони знаходяться на одній осі, вони знаходяться на рівній відстані від джерела звуку для ідеальної локалізації та відсутності здвигу фаз.

 • Мікрофон-пушка MC32 японської фірми Fostex - висока чуйність, низький рівень спотворень. Переключаюча діаграма спрямованості: кардіоіда / суперкардіоіда.
 • Радіосинхронізатори для фотоспалахів Yongnuo RF-603 N3

  Фотограф: Андрій
  На головну