Sony a6400

  Пристрій з матрицею формату APS-C пропонує роздільність 24,2 Мп і ISO до 102400 (32000 без розширення, наявне в фото і відео). Процесор BIONZ X забезпечив швидкість зйомки до 11 к/с з механічним затвором. Безшумна зйомка обмежується швидкістю 8 к/с з безперервними стежать АФ/АЕ. Буфер уміщає 46 фото в RAW зі стисненням.

Нова камера має 425 точок фазового автофокусування і 425 точок контрастного автофокусуваня, які щільно покривають всю область зображення, охоплюючи близько 84% її площі.

Хоча новинка добре впорається з фото, головний акцент в компанії роблять на відеоможливостях. Камера вміє писати відео в 4K (3840×2160) на внутрішню пам’ять. Sony A6400 забезпечує швидку і безперервну роботу об’єктива завдяки вдосконаленій технології гібридного АФ, який постійно підтримує різкість зображення об’єкта незалежно від сюжету, навіть якщо перед цим об’єктом в кадрі з’являється інший об’єкт, запевнив виробник.

 

 

Sony a6300

 Sony старанно розвиває в своїх фотокамерах можливості відеозйомки: вже пару років ми навіть не дивуємося здатності вести зйомку в форматі 4К. На a6300 до цього додалася нова система фокусування, що забезпечує цілком робочий автофокус, і вхід для мікрофона: відео тепер – не просто одна з опцій, а одна з ключових особливостей камери. До цього додається робота з форматом XAVC S, запис відео без об’єднання пікселів і використання розширюють динамічний діапазон профілів S-Gamut / S-Log з можливістю настройки S-Log 3 на 14 кроків експозиції. Плюс ще здатність записувати Full HD-ролики з частотою до 120 кадрів в секунду, що настроюється швидке меню (яке можна організувати виключно під відеозйомку) і робота з 4К на бітрейті 100 Мбіт / с.

Moza AirCross

  Moza AirCross – це електричний стабілізатор на трьох осях від виробника Gudsen. Він протягом декількох років проектує і випускає електронні стабілізаційні системи для роботи з дзеркальними і беззеркальнимі камерами.

У Moza AirCross при розробці використовувалися схожі прогресивні технологічні процеси і якісні матеріали, так само як і в Moza Air. Однак цей продукт є полегшеною альтернативою. Цей регулятор зроблений з легкого льотного алюмінію, підданого обробці на прецизійних верстатах. Використання нових матеріалів та способів обробки, дало можливість зменшити масу стабілізатора аж до 896 р.

Гладкий, малогабаритний з цілісною міцною дюралевої системою, практично ніяких відлітають проводків, крім того обладнаний сильними движками з энкодерами, внаслідок чого можна домогтися високої достовірності позиціонування, плавний і стійкий у роботі. 

Стедікам Moza AirCross допомагає врівноважити і стабілізувати всі без винятку бездзеркалки вагою аж до 1,8 кг. В даному спектрі всі без винятку камери подібні Sony і Panasonic, а крім того, бездзеркальні камери схожі з Canon.

Nikon D600

  Цифровий дзеркальний фотоапарат Nikon D600. Ця повнофункціональна цифрова дзеркальна фотокамера, оснащена професійними технологіями Nikon, забезпечує якість зображення, доступну лише у форматі FX. 24,3-мегапіксельний датчик формату FX фіксує кожну деталь із реалістичною різкістю, даючи змогу отримувати чудові знімки з насиченими кольорами та відео високої якості у форматі Full HD.

VariZoom FlowPod

  Ручний стабілізатор VariZoom FlowPod дозволяє отримувати красиві, плавні зображення. Унікальний багатоцільовий стабілізатор, який може бути заблокований для використання в якості телескопічного монопода або розблокований, щоб вільно плавати в вигляді стріли.  Для точного балансування системи використовуються шайби різної ваги. Вони знаходяться в нижній частині монопода.

Zoom H1

  Диктофон-рекордер Zoom H1. Для зняття якісного звуку з природною глибиною та точним відображенням з пульта-мікшера ведучого чи музикантів і стереозапису звуку з мікрофонів, які знаходяться на панелі диктофону. Завдяки тому, що обидва мікрофони знаходяться на одній осі, вони знаходяться на рівній відстані від джерела звуку для ідеальної локалізації та відсутності здвигу фаз.