SONY A6300

 Sony старанно розвиває в своїх фотокамерах можливості відеозйомки: вже пару років ми навіть не дивуємося здатності вести зйомку в форматі 4К. На a6300 до цього додалася нова система фокусування, що забезпечує цілком робочий автофокус, і вхід для мікрофона: відео тепер – не просто одна з опцій, а одна з ключових особливостей камери. До цього додається робота з форматом XAVC S, запис відео без об’єднання пікселів і використання розширюють динамічний діапазон профілів S-Gamut / S-Log з можливістю настройки S-Log 3 на 14 кроків експозиції. Плюс ще здатність записувати Full HD-ролики з частотою до 120 кадрів в секунду, що настроюється швидке меню (яке можна організувати виключно під відеозйомку) і робота з 4К на бітрейті 100 Мбіт / с.

Moza AirCross

  Moza AirCross – це електричний стабілізатор на трьох осях від виробника Gudsen. Він протягом декількох років проектує і випускає електронні стабілізаційні системи для роботи з дзеркальними і беззеркальнимі камерами.

У Moza AirCross при розробці використовувалися схожі прогресивні технологічні процеси і якісні матеріали, так само як і в Moza Air. Однак цей продукт є полегшеною альтернативою. Цей регулятор зроблений з легкого льотного алюмінію, підданого обробці на прецизійних верстатах. Використання нових матеріалів та способів обробки, дало можливість зменшити масу стабілізатора аж до 896 р.

Гладкий, малогабаритний з цілісною міцною дюралевої системою, практично ніяких відлітають проводків, крім того обладнаний сильними движками з энкодерами, внаслідок чого можна домогтися високої достовірності позиціонування, плавний і стійкий у роботі. 

Стедікам Moza AirCross допомагає врівноважити і стабілізувати всі без винятку бездзеркалки вагою аж до 1,8 кг. В даному спектрі всі без винятку камери подібні Sony і Panasonic, а крім того, бездзеркальні камери схожі з Canon.

Panasonic AG-AC130

  Відеокамера Panasonic AG-AC130 знімає AVCHD відео з роздільною здатністю 1920 x 1080 або 1280 x 720 пікселів. Завдяки тому, що кодек MPEG-4 AVC/H.264 дозволяє зменшити відеопотік, покращуючи при цьому якість записуваного відеоматеріалу в порівнянні з застарілими форматами на базі MPEG-2, відзняте відео виглядає більш чистим і якісним навіть при зйомці швидкорухаючихся об`єктів. Новий з широким кутом об`єктив (28мм в 35мм еквіваленті) 21х-кратний об`єктив, оснащений трьома кільцями (зум, фокус, діафрагма) для повного контролю знімального процесу дозволяє оператору обійтись без додаткових оптичних насадок.

Nikon D600

  Цифровий дзеркальний фотоапарат Nikon D600. Ця повнофункціональна цифрова дзеркальна фотокамера, оснащена професійними технологіями Nikon, забезпечує якість зображення, доступну лише у форматі FX. 24,3-мегапіксельний датчик формату FX фіксує кожну деталь із реалістичною різкістю, даючи змогу отримувати чудові знімки з насиченими кольорами та відео високої якості у форматі Full HD.

VariZoom FlowPod

  Ручний стабілізатор VariZoom FlowPod дозволяє отримувати красиві, плавні зображення. Унікальний багатоцільовий стабілізатор, який може бути заблокований для використання в якості телескопічного монопода або розблокований, щоб вільно плавати в вигляді стріли.  Для точного балансування системи використовуються шайби різної ваги. Вони знаходяться в нижній частині монопода.

Zoom H1

  Диктофон-рекордер Zoom H1. Для зняття якісного звуку з природною глибиною та точним відображенням з пульта-мікшера музикантів і стереозапису звуку з мікрофонів, які знаходяться на панелі диктофону. Завдяки тому, що обидва мікрофони знаходяться на одній осі, вони знаходяться на рівній відстані від джерела звуку для ідеальної локалізації та відсутності здвигу фаз.